Lesrooster 2020-2021 Gymzaal de Brug

Adres: van Beethovenstraat 50, 6904EN Zevenaar

Maandag                  17.00-20.00 uur                   Meisjes C-selectie
                                  20.00-21.30 uur                   Herenconditie training

Dinsdag                    17.00-20.00 uur                   Meisjes A/B-selectie
                                  19.00-20.00 uur                   Damesconditie training (buiten)
                                  20.00-21.00 uur                   Fun-Fit circuittraining


Woensdag                16.00-17.00 uur                   Meisjes groep 3/4
                                  17.00-18.00 uur                   Meisjes groep 5       
                                  18.00-19.00 uur                   Meisjes groep 6
                                  19.00-20.00 uur                   Meisjes groep 7/8
                                  20.00-21.00 uur                   Meisjes V.O.

Donderdag               10.30-11.30 uur                   Damesconditie (buiten)
                                  17.00-20.00 uur                   Meisjes A/B/C-selectie


Vrijdag                      16.00-17.00 uur                   Meisjes groep 1/2
                                                                                 Jongens 4 t/m 9 jaar
                                  17.00-18.00 uur                   Meisjes groep 3/4      
                                  18.00-19.00 uur                   Meisjes groep 5/6      
                                  19.00-20.00 uur                   Meisjes groep 7/8
                                                                                 Jongens vanaf 10 jaar
                                  20.00-21.00 uur                   Meisjes V.O.

Zaterdag                   09.00-10.00 uur                   Zaterdagrecreanten meisjes/jongens
                                  10.15-11.15 uur                   Peuters (buiten)
                                  11.15-12.15 uur                   Kleuters (buiten)
                                  10.00-13.00 uur                   Meisjes A/B-selectie

                                  13.00-15.00 uur                   Voorbereidingsgroep selectie