G.V. T.H.O.R.- Zwaluwen Zevenaar

Lesrooster

2017-2018

Gymlokaal De Brug, van Beethovenstraat 50 6904 EN Zevenaar Tel: 0316-525997

 

 

 

 

Maandag 

16.00-18.00

Selectie 5e/6e Divisie, Instap,Pupillen

Cindy Schaap           

 

18.00-20.15

Selectie 5e/6e Divisie, Jeugd,Junior,Senior

Cindy Schaap

  18.00-20.00 Jongens selectie en Jong-talent Floor en Mitchel
 

 

 

 

Dinsdag

15.45-18.15

Selectie 2e t/m 3e Divisie

Imke, Vera

 

18.00-20.45

Selectie 3e t/m 4e Divisie

Sylvia, Janneke

 

 

 

 

Woensdag

16.00-17.00

Meisjes groep 3/4

 

Lisan Sessink 

 

17.00-18.00

Meisjes groep 5/6

Lisan Sessink

 

18.00-19.00

Meisjes groep 6/7

Lisan Sessink

 

19.00-20.00

Meisjes groep 7/8

Lisan Sessink

 

20.00-21.00

Meisjes V.O.

Lisan Sessink

 

 

 

 

Donderdag

16.15-19.30

Selectie 2e t/m 3e Divisie 

 

Marrit,Imke

 

 

 

 

Vrijdag

16.00-17.00

Jongens/Meisjes 4 t/m 7 jaar

Cindy Schaap

 

17.00-18.00

Meisjes groep 4/5 

Cindy Schaap

 

18.00-19.00

Meisjes groep 5/6/7

Cindy Schaap

 

19.00-20.00

Meisjes groep 7/8

Cindy Schaap

 

20.00-21.00

Meisjes Voorgezet onderwijs

Cindy Schaap

 

 

 

 

Zaterdag

09.00-12.00

Selectie 2e t/m 3e Divisie 

Imke, Vera

 

09,00-12.00

Selectie Jongens

Marsha  

Floor 

 

12.00-15.00

Selectie 3e en 4e Divisie 

Janneke, Sylvia

 

15.00-17.00

Jong-Talentengroep

Floor, Niyati

 

 

 Gymlokaal Liemerscollege (Zaal 3)

Maandag

19.30-20.30

Dames conditie training

Riet van Maanen

 

20.30-22.00

Heren conditie training

Riet van Maanen

 

 

 

 

Dinsdag

18.30-19.30

Dames conditie training

Mariëtta, Vera

 

19.30-20.30

Dames conditie training

Mariëtta, Vera

 

Dinsdag

19.30-20.30

 Aerobics (Zaal 1)

Rosan van Ophem

Woensdag

09.00-10.00

Peuters (2-4 jr) (nog vrije plaatsen)

José Sanders

Donderdag

19.30-20.30

Dames conditie training

Riet van Maanen

       

Vrijdag

18.00-19.00

Jongens (6 t/m 9 jaar) 

Marsha,Floor,Mitchel

 

19.00-20.00

Jongens (10 jaar en ouder) 

Marsha,Floor,Mitchel 

 

 

 

 

Zaterdag

09.00-10.00

Peuters (2-4 jr)      

Rosan van Ophem

 

10.00-11.00

Kleuters (groep 1/2 )   

 
Rosan van Ophem
 

 

 

 

 

 

Wijzigingen voorbehouden